TOP5 wrocławskich kawiarni, które studenci najchętniej odwiedzali w trakcie sesji

Udostępnij ❤️

SESJA. Słowo, które wielu chętnie zamieniłoby na wyrażenie sami-wiecie-co. Miejmy nadzieję, że większość z Was jest już na jej krańcu, ale na moment wróćmy pamięcią do jej początku.

Nauka a sprawy niecierpiące zwłoki

Zanim zasiądziemy do nauki potrzebujemy odpowiedniego przygotowania psychicznego. Standardowo zaczynamy od sprzątania pokoju, a kończymy na myciu okien w całym mieszkaniu (nawet u współlokatorów). W końcu brudne szyby rozpraszają naszą uwagę. Kiedy już przejdziemy test białej rękawiczki i zasiądziemy do książek okazuje się, że zapomnieliśmy wydrukować skrypt. Nie posiadamy własnej drukarki, a punkt ksero jest już dawno zamknięty. I co teraz – wtedy?

Na szczęście przypominamy sobie o punkcie druku Zeccera w osiedlowej kawiarni. Jest czynny stosunkowo długo i świetnie sprawdza się do aktywacji szarych komórek jako świeże nie-naukowe otoczenie. W dodatku z kawą i ciachem na pocieszenie. Bądź nagrodę.

Sprawdź jak zlecić wydruk w na Zeccer.pl

Gdzie najchętniej uczycie się / drukujecie?

Z naszej ankiety, którą prowadzimy od czerwca wynika, że niespełna 50% użytkowników Zeccera to studenci. Zatem nie zdziwi Was fakt, że sesja to u nas jeden z najgorętszych okresów (bazując na ostatnich wskazaniach termometrów zarówno w przenośni jak i dosłownie). 68% respondentów badania odpowiedziało, że drukuje materiały na uczelnię lub do szkoły, ponieważ pozwalają łatwiej przyswajać wiedzę.

Przejdźmy zatem do podsumowania i zweryfikujemy, z których punktów druku w programie #smartkawiarnia korzystaliście najchętniej!

1. Buduar Cafe

Rekordzista zlokalizowany na Grunwaldzie. W miejscu, do którego ma blisko zarówno student PWR, jak i UWR czy UP. Kawiarnia poza trafnym położeniem, posiada również nowoczesne, przytulne i przestronne wnętrze. Świetnie nadaje się na chwilę relaksu przy ulubionej książce, jak i naukę, pracę przy laptopie.

Wynik maj-czerwiec:

Liczba wydruków Udział w sieci #smartkawiarnia
949 16,1%

W marcu w Buduarze wykonaliśmy sesję zdjęciową, a jej owoce zobaczycie niedługo na naszej nowej stronie internetowej. Raz jeszcze dziękujemy za gościnność!

2. Bema Cafe – Legnicka

Prawdopodobnie każdy mieszaniec Wrocławia zna Bema Cafe. A nasze maszyny stoją w aż dwóch punktach tej sieci. Jeśli planujesz smaczny początek dnia to właśnie tutaj. Nauka, w trakcie której „mały głód” może nas dopaść w każdej chwili jest tutaj wciąć efektywna – sprawdziliśmy 🙂

Wynik maj-czerwiec:

Liczba wydruków Udział w sieci #smartkawiarnia
941 16%

3. Newport Cafe

Jeśli mowa o kawiarniach poza centrum, to koniecznie warto odwiedzić Newport na Swojczycach! Blisko rzeki, w ciekawej okolicy i z przemiłą obsługą! Wystarczył jeden wpis na grupie osiedlowej, aby mieszkańcy z okolicy zaczęli aktywnie korzystać z maszyny.

Wynik maj-czerwiec:

Liczba wydruków Udział w sieci #smartkawiarnia
743 12,6%

4. Strefa Kultury Barbara

Nazwa przestrzeni zobowiązuje – liczne eventy, inicjatywy, ścisłe centrum – nic dziwnego, że Barbara zajęła 4. miejsce w naszym zestawieniu. Punkt na Świdnickiej jest jednym z najczęściej przez Was odwiedzanych również poza sesją 🙂

Wynik maj-czerwiec:

Liczba wydruków Udział w sieci #smartkawiarnia
615 10,4%

5. Bema Cafe – Grabiszyńska

Wynik maj-czerwiec:

Liczba wydruków Udział w sieci #smartkawiarnia
548 9,3%

Lista wszystkich #smartkawiarni

35 kawiarni z opcją mobilnego druku

Warto zaznaczyć, że z 67% wydruków w kawiarniach to zlecenia od stałych użytkowników Zeccera, którzy wybrali kawiarnię jako nowy punkt regularnego druku. Naszą sieć nadal rozszerzamy, dlatego jeśli chcesz dostarczyć klientom dodatkowe udogodnienie – wypełnij formularz poniżej i bezpłatnie zamów samoobsługową drukarkę do Twojego lokalu 🙂

Współpracuje z nami już 35 kawiarni, w 11 miastach, z czego 3 w Berlinie!